"It is not the strongest species
that survive,
nor the most intelligent,
but the ones most responsive
to change"

 

Charles Darwin

QMC International

 

 

WSPÓŁPRACOWNICY

 

qmcJesteśmy firmą zrzeszającą doradców, szkoleniowców i konsultantów posiadających szeroką praktykę w pracy zarówno z dużymi, średnimi jak i małymi przedsiębiorstwami. Wszechstronne wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe zdobyte podczas projektów i prac prowadzonych w Polsce jak i za granicą; w Czechach, Słowacji, Holandii, USA, Węgrzech, Rosji, Ukrainie, Włoszech, Danii czy Wielkiej Brytani, pozwala nam w pełni zaspokoić różnorodne potrzeby naszych klientów.

 

Na stałe współpracujemy z wieloma wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami, zarówno z kraju jak i zagranicy. Nasi współpracownicy prowadzili projekty w praktycznie wszystkich dziedzinach biznesu: zarówno w firmach produkcyjnych, usługowych jak i organizacjach typu „non-profit”. Oprócz prac związanych z wdrożeniami systemowymi przeprowadzamy specjalistyczne szkolenia dla menedżerów działów produkcyjnych i obszarów biurowych, sprzedawców, zaopatrzeniowców, doradców technicznych i przedstawicieli handlowych.

 

Nasze programy szkoleniowe prowadzą wysokiej klasy specjaliści - są one dostosowane do indywidualnych potrzeb Waszej organizacji.